Analisis nilai video YouTube Anda secara mendalam

Link Youtube salah
Video tidak ditemukan
Maciej Buchwald - Przepowiadanie przeszłości | Stand-up Polska
Stand-up Polska
Stand-up Polska 319RB Followers 245 Videos 128.09JT Jumlah video 2021-10-17 PublishedTanggal Upload: 2021-11-29
Jumlah view video106.2RB
Rasio Like 86.9%
Jumlah Komentar161
Rata-rata view 33.3%
Bagus
Perkiraan nilai video Rp 11.67JT - Rp 21.02JT
Persentase interaksi fans 4.04%
Label video
śmieszne roast stand-up polska stand-up komedia humor śmiech memy komik najlepszy stand-up beka jaja standuper wielka trasa wróżbita maciej przepowiadanie najśmieszniejszy buchwald stand-up 2021 stendup występ
Perkenalan
Podczas Historycznej Wielkiej Trasy na scenie mogliśmy zostać uraczeni żartami znakomitego reżysera filmowego, scenarzysty, improwizatora i komika - Macieja Buchwalda. Ten oto film to zapis z tegoż występu, do obejrzenia którego zachęcamy Państwa gorąco! Nie znajdziecie tu płytkich i prostych żartów, za to wiele słownych gier oraz zaskakujących skojarzeń, inspirujących do zatrzymania się i przemyślenia. Życzymy Państwu dobrego i przyjemnego odbioru!

Maciej na IG:
https://www.instagram.com/buchwi/

Stand-up Polska FB:
https://www.facebook.com/StandupPolska/

Stand-up Polska IG:
https://www.instagram.com/standuppolska/

Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występujemy na deskach klubów i teatrów w całej Polsce. Przekładamy nasze pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. Korzystając z tej formy sztuki, dzielimy się naszą subiektywną opinią na różne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone, ludzkie problemy zawsze wywołując śmiech.

#maciejbuchwald #standuppolska
Buka